Hotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch

Nově otevřený Design Hotel Noem Arch Brno - v Králově Poli v Brně symbolizuje loď zakotvenou v přístavu a nabízí širokou škálu služeb, nadčasovou restauraci s mezinárodní gastronomií a ubytování v 18 útulných pokojích navržených do stylu lodních kajut.

Ubytování :
Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování tyto originální lodní kajuty (pokoje): 12 posádkových dvoulůžkových kajut, 5 luxusních důstojnických dvoulůžkových kajut, 1 exkluzivní kapitánskou kajutu (apartmán).

Vybavení pokojů :
Každá kajuta (pokoj) je vybavena komfortním stylovým nábytkem, klimatizací, minibarem, sejfem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, pevným vysokorychlostním připojením na internet, sprchovým koutem s kvalitní přírodní kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Design hotel Noem Arch Brno - Královo Pole služby :
Ubytování s možností stravování. Víceúčelový konferenční prostor Show Lounge /až 150 míst/, exkluzivní Sky Lounge pro konání menších privátních jednání /až 12 míst/, Cocktail Bar & Podpalubí - s výběrem rozmanitých druhů vín z celého světa /50 míst/. Úchvatné sezónní Summer Patio /70 míst/ a 2 počítačem řízené golfové simulátory ProTee. Příjemné USSPA Wellness. Po "nalodění" do hotelu Noem Arch se o Vás bude starat profesionální tým zaměstnanců, který se bude snažit co nejlépe splnit Vaše nejnáročnější požadavky.

Restaurace Design hotelu Noem Arch :
s kapacitou 80 míst nabízí mezinárodní kuchyni, čerstvé ryby a mnoho dalších specialit. Vedle A la carte zde připravují obědová menu a pravidelné sezónní nabídky. V letních měsících pak na letní zahrádce Vám nabídnou chutné saláty a speciality z venkovního grilu. Kromě originálních jídel připravovaných týmem profesionálních kuchařů a skvělému obsluhujícímu personálu Váš gastronomický zážitek určitě obohatí unikátní interiér, a také i výběr rozmanitých druhů vín z celého světa, které restaurace nabízí.

Konference, akce :
Součástí Design Hotelu Noem Arch jsou konferenční prostory s celkovou kapacitou 230 osob. Osobité pojetí interiéru, prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, black-outy k úplnému zatemnění a klimatizace. Víceúčelové prostory, vhodné pro pořádání prezentací, konferencí, školení, kongresů, seminářů, firemních večírků, plesů, rautů, banketů, galavečerů, tiskových konferencí, hudebních akcí, vernisáží a výstav uměleckých děl, dražeb, aukcí, charitativních akcí, svateb, promocí a jiných rodinných oslav apod. Na veškeré akce lze zajistit dekorace a doprovodný program podle Vašich představ.

Konferenční prostory :
Show Lounge - víceúčelový konferenční prostor s kapacitou 150 míst v divadelním uspořádání. Sky Lounge je VIP prostor pod stropem konferenční místnosti s kapacitou 30 míst k sezení. Cocktail Bar & Lounge nabízí kapacitu 50 míst k sezení.

Design Hotel Noem Arch nabízí aktivní vyplnění volného času jak pro hotelové hosty, tak i pro další návštěvníky komplexu. Připraveny jsou pro Vás dva moderní golfové simulátory ProTee, zajištění profesionálního trenéra, Po – Ne 07:00 - 24:00. USSPA Wellness Centrum poskytuje masáže, WHIRPOOL pro 6 osob, Finskou saunu, výhodné Wellness balíčky.

Brno a okolí Tipy na výlet :
Vila Tugendhat - jedna z nejvýznamnějších staveb funkcionalistické architektury. Brněnská přehrada - oblíbené rekreační místo Brňanů s možností vodních sportů a rybolovu. V sezóně pravidelná lodní doprava mezi Brnem a Veverskou Bítýškou. Na pravém břehu přehradní nádrže se tyčí hrad Veveří. Brněnská zoologická zahrada. Slavkovské bojiště, kde se roku 1805 odehrál jeden z největších střetů napoleonských válek – bitva u Slavkova. ...

Hotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - je k dispozici připojení na internetHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - je k dispozici letní terasaHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - golfHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - disponuje restauracíHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - disponuje vinárnouHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - přijímá kreditní karty VISAHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - přijímá kreditní karty JCBHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - tenis -poblíž hoteluHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - na pokojích je telefonHotel Brno-Královo Pole Design Hotel Noem Arch - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Hotel Design Hotel Noem Arch, Cimburkova 9
Brno-Královo Pole 61200 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Brno-Noem-Arch@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Design Hotel Noem Arch ubytování Brno-Královo Pole Aktuální počasí mlha

Doporučte tyto stránky: